+420 777 887 277

Nátěry fasád

Nátěry fasád, opravy fasád, malby na fasády

Zajišťujeme kompletní servis v opravách a přípravách pro samotné nátěry fasád včetně stavebních povolení, ohlášek a záborů komunikací jsou-li nutné pro rekonstrukce a nátěry fasád.

Zednické opravy fasády před nátěry

Před samotným nátěrem fasády provádíme zednické opravy narušených fasád jako jsou oklepání nesoudržné omítky, oprava děr a následovné štukování celé plochy fasády domu nebo natažení barvené fasádní omítky. Trhliny kolem rámů oken a parapetů přetěsňujeme akrylátovým tmelem. Nutností je mytí tlakem vody, kterým zbavujeme fasády všech mastnot, nečistot a zlepšujeme tak přilnavost fasádních barev.Při silném znečištění fasád používáme pro dokonalé umytí a odmaštění fasád speciálních saponátů.

Natěry fasád a příprava podkladu fasády domu

Pro dokonalou přípravu podkladu pro nátěry fasád je samozřejmostí a nezbytností penetrační nátěr, který fasádu zpevňuje a sjednocuje nasákavost. Výběr vhodné penetrace a fasádní barvy záleží na tom, zda byla fasáda již dříve natírána a čím. Nátěry fasád provádíme ve dvou vrstvách malířským válečkem nebo nízkotlakou stříkací pistolí, vždy podle druhu budovy a fasády.

Správný výběr fasádních barev pro nátěry fasád

Betonové stavby a konstrukce které mají v ploše popraskaný povrch natíráme speciálním vysoce elastický fasádním nátěrem,který má schopnost překlenovat jemné praskliny. Na nátěry fasád používáme všechny druhy barev jako jsou akrylátové, silikonové, silikátové a vápenné fasádní barvy, které se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, jsou odolné vlivům UV záření, světlostálé a paropropustné.Fasády nebo betonové konstrukce nadměrně zatěžované deštěm natíráme hydrofobním nátěrem, který fasády chrání a odpuzuje vlhkost. Výběr vhodné barvy pro nátěry fasád vybereme a doporučíme dle stávájícího povrchu fasády domu. Mezi naše dlouholeté dodavatele patří firmy Caparol, San Marco,Baumit.

Pro výběr odstínu poskytujeme vzorník barev a pro Vaše konečné rozhodnutí nabízíme bezplatné vzorové nátěry fasád.

Výběr vhodného fasádního materiálu pro nátěry fasád

Volbu nejvhodnějšího materiálu na nátěry fasád konzultujeme s techniky našich dodavatelů, kterou následovně podlkádáme a garantujeme dlouholetou zárukou. Je li fasáda ve velmi špatném stavu a je potřeba kompletní plošné opravy, pro zednické opravy a nátěry fasád používáme lešení systém Layher. Veškeré zednické práce a nátěry fasád dle možnosti, provádíme za pomoci mobilního lešení, plošin, horolezecké techniky bez nutnosti použití lešení, což výrazně zlevňuje a šetří Vaše finanční prostředky.

Kdykoli Vás o tom rádi přesvědčíme ...

Fasádní materiály používané pro nátěry fasád

Pro nátěry fasád využíváme mnoho druhů fasádních barev dostupných na našem trhu, které odpovídají všem evropským normám garantující kvalitní nátěry fasád mezi které patří:

Akrylátový fasádní nátěr - vhodná pro nátěry fasád panelových domů,administrativních budov a nátěry betonových konstrukcí.
Je to fasádní nátěr který vyniká vysokou elasticitou je omyvatelný a vhodný pro nátěry fasád s nízkou paropropustností.

Silikátový fasádní nátěr - doporučovaná památkáři,vhodná pro nátěry fasád starších domů a historických objektů,vysoce paropropustný fasádní nátěr,velmi dobře kryjící fasádní nátěr,používaná na nátěry fasád a re novace
minerálních podkladů,odolná proti průmyslovým spadům.

Silikonový fasádní nátěr- vhodná pro nátěry fasád všech typů,zvlášť odolný fasádní nátěr proti povětrnostním vlivům,odolný proti proti biologickému napadení fasád, zvláště odolný fasádní nátěr proti znečištění,fasádní nátěr odpuzující déšť.

Siloxanový fasádní nátěr - fasádní nátěr vhodný pro nátěry fasád,které jsou silně zatěžovány klimatickými vlivy,velmi dobře odoláva průmyslovému znečištění,vysoce odpuzující vodu.

Eastický fasádní nátěr - vysoce elastický fasádní nátěr,se schopností překlenovat,zacelovat jemné praskliny ve fasádě domu,vysoce odolný proti vodě,vhodný pro nátěry fasád s nižší paropropustností jako jsou fasády panelových domů,administrativní budovy,betonové stavby a konstrukce.


Fotogalerie

Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00 / SO+NE: Zavřeno