+420 777 887 277

Výškové práce

Výškové práce a jejich využití

Provádíme opravy budov, nátěry fasád, opravy střech,mytí oken,nátěry střech,izolaci dilatačních spár,odklízení sněhu a rampouchů výškových budov za použití horolezecké techniky. Jsme odborníci na výškové práce, máme odpovídající horolezecké vybavení,pracovní plošiny a mobilní lešení potřebné pro práce ve výškách.Těžíme z dlouholetých zkušeností s prácemi ve výškách,za které mluví spokojenost našich zákazníků kteří se k nám vrací.

Úspora nákladů a výškové práce

Výškové práce nám dovolují provádět práce na těžko dostupných místech při zachování maximálního výsledného efektu.Výškové práce šetří Vaše finanční prostředky až na polovinu o proti využití standartních technologií.Výškové práce jsou dnes již velmi rozšířeným postupem při provádění zednických oprav narušených fasád a nátěrech fasád.Využití horolezecké techniky pro výškové práce je ve většině případů nejlevnější možností pro zednické a klempířské opravy,nátěry fasád a ocelových střech Vašeho domu, při zachování kvalitně odvedené práce v porovnání s možností využití nákladné techniky. Na základě Vašich požadavků rádi zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a poskytneme bezplatnou konzultaci.

Prováděné výškové práce

Provádíme opravy budov, nátěry fasád, opravy střech,mytí oken,nátěry střech,izolaci dilatačních spár,odklízení sněhu a rampouchů výškových budov za použití horolezecké techniky. Jsme odborníci na výškové práce, máme odpovídající horolezecké vybavení,pracovní plošiny a mobilní lešení potřebné pro práce ve výškách.Těžíme z dlouholetých zkušeností s prácemi ve výškách,za které mluví spokojenost našich zákazníků kteří se k nám vrací.Výškové práce nám dovolují provádět práce na těžko dostupných místech při zachování maximálního výsledného efektu.Výškové práce šetří Vaše finanční prostředky až na polovinu o proti využití standartních technologií.

Výškové práce a kvalita provedených prací

Výškové práce jsou dnes již velmi rozšířeným postupem při provádění zednických oprav fasád a nátěrech fasád.
Využití horolezecké techniky pro výškové práce je ve většině případů nejlevnější možností pro zednické a klempířské opravy,nátěry fasád a ocelových střech Vašeho domu, při zachování kvalitně odvedené práce v porovnání s možností využití nákladné techniky.
Na základě Vašich požadavků rádi zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a poskytneme bezplatnou konzultaci.


Fotogalerie

Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00 / SO+NE: Zavřeno