+420 777 887 277

Nátěry střech

Příprava podkladu před nátěry střech

Nejduležitější částí před samotným nátěrem střech je dokonalá příprava podkladu. Zrezivělé a znečištěné střechy před nátěrem vždy čistíme mechanicky a tlakem vody tak, aby byl povrch střechy zbavený všech nečistot mastnoty, koroze a prachu.Velmi mastné střechy čistíme speciálními saponáty. Nátěry střech se obvykle provádí ve dvou nátěrech, základním a vrchním. Vyžadují-li to okolní vlivy a zákazník, přidáváme další vrchní nátěr střechy.

Nátěry střech

Nátěry střech provádíme beztlakovou stříkací pistolí nebo malířskými válečky.Pro samotné nátěry střech používáme v současnosti nejlepší syntetické barvy,dostupné na našem trhu.Pro základní nátěry střech používáme epoxidovou barvu a jako vrchní nátěry střech barvu polyuretanovou,která má dlouholetou životnost. Základní nátěry střech provádíme dvousložkovou silnovrstvou epoxidovou nátěrovou hmotou Interseal 670,která je dostupná i v hliníkové verzi,zajišťující ještě vyšší ochranu proti korozi. Pro vrchní a finální nátěry střech používáme dvousložkovou akryl-polyuretanovou nátěrovou hmotu Interthane 990. Takto technologicky a materiálově složené a navržené postupy pro nátěry střech garantují dlouholetou životnost vašich střech. Barvy mícháme dle výběru zákazníka a daných odstínů vzorníku barev.Práce provádíme převážně horolezeckou technikou. Na práce a použité materiály dáváme záruku 10 let.

Dodavatelé barev pro nátěry střech

Používáme vysoce účinné ochranné nátěry pro průmyslovou ocel vyhovující i těm nejagresivnějším prostředím.
Našim dodavatelem nátěrových hmot je firma International Paint Ltd, která je největším výrobce a distributoremvysoce výkonných ochranných nátěrů na světě.


Fotogalerie

Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00 / SO+NE: Zavřeno